KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8011370
nr 801 1370
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, monogramsignerad, polsk konstnär, monogramsignerad, ramens innermått:
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 januari 2013
kl 20:41:23
14/1 20:36:23